Ogłoszenia parafialne XXV Niedziela Zwykła –19.09.2021 r.

1. Składamy serdeczne podziękowanie parafianom z Poradzewa P. strona za posprzątanie naszego kościoła, prosimy jeszcze w sobotę na godz. 9.00. Rodzicom i młodzieży bierzmowanej dziękujemy za dekoracje kwiatową.

2. W środę gościliśmy ks. bp Łukasza Buzuna, który udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej za posprzątanie kościoła i obejścia kościoła, młodzież wraz z rodzicami dziękuję za ofiarowaną kapę fatimską, ornat z wizerunkiem Maryi z Niepokalanym Sercem i woskowe świece ołtarzowe. Dziękuję katechetką, panu organiście, p. Ani za dekorację kwiatową i wszystkim za pomoc w przygotowaniu do tej uroczystości.

3. Dziś w 3 niedzielą miesiąca składka inwestycyjna, zaś wychodząc z kościoła, będzie można złożyć ofiarę do puszki na KUL. Za ofiary Bóg zapłać.

4. W piątek w całej diecezji obchodzimy Rocznicę Poświęcenia Katedry. Główne uroczystości w Katedrze św. Mikołaja w Kaliszu.

5. W sobotę 25 września przypada jedenasta rocznica Nawiedzenia Kopii Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

6. Zapowiedzi:
Mateusz Jakub Tomczak par. Goszczanów – Magdalena Jaworska par. Jeziorsko zap. II

7. Prasa katolicka: Gość Niedzielny, Opiekun, Mały Gość Niedzielny.

8. W przyszłą niedzielę odbędzie się liczenie wiernych w kościołach w celu corocznego badania niedzielnych praktyk religijnych w polskich parafiach (dominicantes et communicantes).

9. Parafianom i Gościom życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym imieniny, urodziny i jubileusze życzę Bożego Błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask.

Nasza Parafia

Parafia św. Marcina i św. Stanisława Biskupa
ul. Turecka 10, Goszczanów 98-215

Konto bankowe: 46926900040030025620000020