Ogłoszenia duszpasterskie XV niedziela zwykła - 11.07.2012 r.

1. Podczas wakacyjnego wypoczynku niech rodzice przypominają dzieciom i młodzieży o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy św., Eucharystia jest świadectwem naszej żywej wiary.

2. Dziś obchodzimy święto św. Benedykta Opata – patrona Europy, w sąsiedniej parafii Chlewie odpust, suma o 12.00.

3. W wtorek 13 lipca różaniec Fatimski po mszy św. o godz.20.00, serdecznie zapraszamy na to Maryjne nabożeństwo. Odpust ku czci św. Małgorzaty w Gaci Kaliskiej, suma o 12.00. 4. Bóg zapłać parafianom z Wroniaw za posprzątanie naszego kościoła, i dekoracje kwiatowe na następne dwie niedziele prosimy Parafian z Poniatówka.

5. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.

6. Zapowiedzi: Krystian Adamczewski par. Goszczanów – Justyna Żbikowska par. Wniebowzięcia NMP Olesiu zap. I
Damian Krzyczkowski par. Goszczanów – Katarzyna Rosiak par. Błaszki zap. I
Wojciech Artur Skuryński par. Narodzenia NMP Bieżanowie – Karolina Weronika Owczarek par. Narodzenia NMP Bieżanowie zap. I

7. Czasopisma katolickie: Opiekun, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.

8. W środę i piątek po Mszy św. katecheza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

9. Spotkanie z sołtysami na plebani w poniedziałek na godz. 20.00.

10. W ostatnim tygodniu zmarła Janina Żabicka z Strachanowa. Wieczny odpoczynek…

11. Parafianom i Gościom życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym imieniny, urodziny i jubileusze życzę Bożego Błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask. Niech nam błogosławi Dobry Bóg.

Nasza Parafia

Parafia św. Marcina i św. Stanisława Biskupa
ul. Turecka 10, Goszczanów 98-215

Konto bankowe: 46926900040030025620000020