Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r..

1. Od 16 do 23 stycznia obchodzimy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Modlić się będziemy, aby powstała jedna Owczarnia i Jeden Pasterz.

2. Od poniedziałku w dni powszednie o godz. 16.00 i 17.00 będą dodatkowe intencje Mszy św. za rodziny i osoby mieszkające przy określonych wioskach i ulicach. Przedstawiciele rodzin odbiorą w kościele pakiet kolędowy: książeczkę kolędową, książeczkę o św. Józefie, obrazek ze św. Józefem z modlitwą poświęcenia. Prosimy aby przynieść swoją wodę do poświęcenia swoich mieszkań. Jeżeli ktoś pragnie złożyć ofiarę na potrzeby kościoła ….., śmieci cmentarne można to uczynić składając ofiarę odbierając pakiet kolędowy.

3. Plan kolędy:

4. W czwartek 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka, pamiętając o modlitwie okażemy im naszą wdzięczność.

5. Składamy serdeczne podziękowanie Parafianom z Ziemięcina za opiekę porządkową nad naszą świątynią, na następne dwie niedziele prosimy Parafian z Osiedla i Gór Strachanowskich.

6. Dziękuje za ofiary złożone na tacę gospodarczą. Za tydzień wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do koszyczka na rzecz poszkodowanych trzęsienia ziemi w Chorwacji.

7. Czasopisma katolickie: Gość Niedzielny, Opiekun.

8. Osoby zainteresowane pozyskanie żywności unijnej Fead proszę o zgłaszanie się w GOPS w Goszczanowie po skierowanie do połowy lutego.

9. Parafianom i Gościom życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym imieniny, urodziny i jubileusze życzę Bożego Błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask. Niech nam błogosławi Dobry Bóg.

Nasza Parafia

Parafia św. Marcina i św. Stanisława Biskupa
ul. Turecka 10, Goszczanów 98-215

Konto bankowe: 46926900040030025620000020